sadsad x
asdasd
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS kargo ile KARGO BEDAVA!  Kargo ücretimiz ARAS kargo ile 5,75’TL’dir.
Splenda

Splenda Doğal Tatlandırıcı 300 Tablet 05/2022

Ürün Kodu : DEV03771
Yorum Ekle (0) Yorum
79,00 TL
%44 indirimli
43,90 TL
Paylaş:
Taksit İmkanı
150TL ve üzeri Kargo Bedava
Güvenli Alışveriş
%100 Orjinal Ürün
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Açıklama:YENİ ÜRÜN YENİ AMBALAJ SKT:07/19

  SPLENDA® Tatlandırıcı,
  SUKLAROZ içeren, şekerden yapılmış, şeker tadında , devrim yaratacak tatlandırıcı. SPLENDA® Tatlandırıcı şekerden daha az kalori ve karbonhidrat barındırır ve şeker yerine kullanılabilir. Hem tablet hem de toz halinde bulunabilen SPLENDA® Tatlandırıcı, şekere alternatif olarak ya da diğer tatlandırıcıların kullanıldığı her yerde kullanılabilir. Örneğin, tablet halindeki SPLENDA® Tablets, sıcak ve soğuk içeceklerde kullanılabilir; toz halindeki SPLENDA® Granulated, kahvaltılık mısır gevreğine ya da meyvelere serpilebilir. Yemeklerde ya da kek, çörek gibi tariflerde de şeker yerine kullanılabilir.

  - SPLENDA® Tatlandırıcı, tüketiciler için toz ve tablet halinde olmak üzere iki şekilde bulunmaktadır.
  - SPLENDA® Tatlandırıcının toz hali daha hafiftir ama aynı miktarda şeker kadar tatlıdır ve çok yönlü kullanıma uygundur.
  - SPLENDA® Tablets 100 ya da 300 tabletler halinde, taşıması rahat otomatik basmalı kutularda bulunur. 
  - SPLENDA® Vücutta birikmez. 
  - SPLENDA® Kanserojen değildir. 
  - SPLENDA® Tablets diş çürümesine yol açma potansiyeline sahip değildir. (Sukraloz şekerden elde edilse de diş çürümesine neden olan bakteri tarafından metabolize edilmemiştir. SPLENDA® Granulated az miktarda diş çürümesine yol açma potansiyeline sahiptir ancak çalışmalar, bu konuda şekere tercih edilebileceğini göstermiştir.)
  - SPLENDA® Gebelikte bebeğin gelişimini etkilemez.
  - SPLENDA® Sinir hücrelerine zarar vermez. 
  - Sukraloz enerji üretimi için metabolize edilmez.

  * Phenylketonuria, phenylalanine metabolizmasına bağlı, nadir görülen bir hastalıktır. SPLENDA® Tatlandırıcı (sukraloz)phenylalanine içermez.
  ** Çalışmalar yiyecek ve içecek ürünlerinin tatlandırılmasında kullanılan saf sukraloz?la yapılmıştır.

  SPLENDA® diyabet hastaları için uygun mudur? 
  Evet. Klinik deneyler, sukralozun insülin seviyesine, yemekten sonra kan glikoz düzeyine ya da uzun vadeli kan glikoz kontrolüne (hemoglobin A1C) etki etmediğini göstermiştir. 4-6 Farklı ve birbirinde bağımsız klinik araştırmalar öngörülen maksimum günlük sukraloz miktarının üç Katı alımının dahi (3 ay boyunca) tip-2 diyabet hastalarının glikoz dengesine etki etmediğini göstermiştir. 6 SPLENDA® American Diabetes Association (Amerikan Diabet Derneği) tarafından araştırılmıştır ve FDA (Food and Drug Administration) tarafından onaylanmıştır.

  SPLENDA® ısıya dayanıklı mıdır?
  Tatlandırıcı yemek pişirirken kullabılabilir. Şimdiye kadar şeker, karbonhidrat ya da kalori alımını dert edenlerin, yemek pişirirken kullanabilecekleri, ısıtıldığında tadını koruyan ve şeker tadına sahip bir tatlandırıcıları yoktu. SPLENDA® Tatlandırıcı, bu konuda heyecan verici bir alternatif olarak sunulmaktadır. Yemek ve keklerinizi şeker yerine SPLENDA® Tatlandırıcıyla pişirirken `Şeker/SPLENDA Dönüşüm Tablosundan yaralanınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.